Partners Contacts OPPA Projekt Projects Services EU a MY„50+“ About Us

Projects 2007 - 2011
31.12.2011 Český dům v Bruselu končí, od 1.12.2012 zůstává „jen“ České patro, 6.patro na adrese Rue du Trone, 60, B-1050 Brussels
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/127728-cesky-dum-v-bruselu-konci/


Kancelář stálého zastoupení KARLOVARSKÉHO KRAJE v Bruselu
Dne 28.června 2011 pořádalo zastoupení Karlovarského kraje v Bruselu seminář na téma "Zelená ekonomika pro regionální rozvoj, pozitivní myšlení na budoucnost."

images/Seminar1.jpg       images/Seminar2.jpg

Členství v Asociaci Inovace v dopravě, ČR


Členství v projektovém týmu The Scandinavian-Adriatic Corridor for Innovation and Growth


Členství ve skupině Social Inclusion Regional Group "SIRG"


Videorozhovor:
Podnikání po padesátce - odbornice na evropskou legislativu

Článek v HN 6.4.2010:
Ženy, které to nevzdaly

Článek pro server ipodnikatel.cz:
Příběh podnikatelky v důchodu: Bohemia EU Planners.

Český rozhlas 6:
Studio STOP, 22.06.2011 22:10
Nejde jen o důchody aneb Pozice starších věkových kategorií na trhu práce. Moderuje Terezie Jirásková
poslechněte si ze záznamu
nebo
stáhněte do svého počítače


1.1.-30.6. 2009 České předsednictví v Radě EU
http://www.vlada.cz/cz/evropske-zalezitosti/predsednictvi-cr-v-rade-eu/predsednictvi-eu-22508/

Společnost Bohemia EU Planners zorganizovala školící odborné stáže v EU institucích v Bruselu jako přípravu účasti 164 úředníků Ministerstev ČR v pracovních skupinách pro toto Předsednictví.


11.10.2007 Český dům v Bruselu slavnostně otevřen
http://www.czechinvest.org/cesky-dum-v-bruselu-slavnostne-zahaji-svuj-provoz


Proč se ptát přímo v Bruselu?

Klastry jsou jednou z možností jak zefektivnit vaše podnikání. A stejně tak bychom se měli naučit přenášet příklad dobré praxe ze zahraničí na naše území. V Bruselu proto vzniká Klub na podporu rozvoje klastrů.
„Usnadnění přístupu k informačním tokům a inovačním technikám pro vytváření forem partnerství a spoluúčasti na projektové činnosti s návratností a uplatněním výsledků, přenosu dobré praxe na území ČR to je hlavním cílem vznikajícího Klubu na podporu rozvoje klastrů pro nadnárodní spolupráci v regionech České republiky,” říká Vendula Raymová, jednatelka společnosti Bohemia EU Planners a dodává: “Ale současně může být i podnětem pro sjednocení v bázi již dnes existujících více než 15 různých platforem, se snahou pomoci pro nastavení motivačních cílů a zrychlení výměny informací a zkušeností.”

Členství přinese velké možnosti

Členství v tomto Klubu zajistí účastníkům workshopy - vzdělávání, monitoring projektových témat, seminář - projektová činnost při čerpání finančních prostředků z Bruselu, spoluúčast na konferencích, prezentace, networking, začlenění do nadnárodní formy spolupráce podle potřeb a požadavků členů Klubu. Prvotním obchodním modelem je tvorba metodologie a networking databáze pro vstup do projektového týmu při zpracování zvoleného projektu. Poplatek za členství je v symbolické výši. Rok 2011 je rokem pro získání potřebných zkušeností a ověření příkladů dobré praxe, jenž se uplatní pro přípravu na projektové období let 2013-2017.

Prosím vaše reakce na email raymova@bohemiaeuplanners.eu nebo mobil 0032 495 244 175.© Raymova/Bohemia EU Planners 1.1.2012